Wystawiamy się na AI & Big Data Expo North America

Wystawiamy się na AI & Big Data Expo North America

Już za kilkanaście dni ruszamy do słonecznej Kalifornii gdzie będziemy sponsorować AI & Big Data Expo North America. Targi będą odbywać się w 17-18 maja w Santa Clara Convention Center. Zapraszamy na nasze stoisko numer 342 znajdujące się tuż obok wejścia na halę wystawienniczą. Jeśli ktoś Was pracuje w Dolinie Krzemowej lub będzie odwiedzał w okolicach San Francisco miedzy 14 a 19 maja chętnie się spotkamy!
Do USA wybieramy się już po raz trzeci w ostatnim roku. Wybór nie jest przypadkowy ponieważ ostatnio to właśnie Stany Zjednoczone (obok Szwajcarii i Izraela) należą do trójki krajów skąd pochodzą najwięksi klienci Winged IT.
Na targach jak zawsze będziemy promować tworzenie w Polsce R&D, cyber security i innych technicznych zespołów przez międzynarodowych klientów. Mamy w tym obszarze duże doświadczenie i wszyscy nasi dotychczasowi klienci są zadowoleni ze współpracy z polskimi specjalistami technicznymi. Ponadto w ostatnim czasie dodatkowym argumentem za utworzeniem zespołu w Polsce jest możliwość aplikowania na granty Unii Europejskiej – takie jak Amazon 2027 lub Ścieżka Smart. Będzie zatem dużo tematów do rozmów – zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia w Kalifonii!