Za nami udział w TechCrunch w Berlinie

Za nami udział w TechCrunch w Berlinie

W zeszłym tygodniu spędziliśmy 2 pracowite dni w stolicy Niemiec uczestnicząc jako wystawcy w TechCrunch Disrupt Berlin 2019.
Jest to konferencja przyciągająca wiele startupów z całego świata, jak również inwestorów, mówców oraz profesjonalistów z branży IT.
Jak przystało na takie wydarzenie – obok wielu ciekawych wystąpień i prezentacji – w programie znalazły się m.in. Startup Battlefield, B2B Matching oraz targi, na których wystawiało się ponad 200 firm z kilkudziesięciu krajów.
Wśród wystawców znalazły się zarówno dobrze już znane firmy techniczne jak i te, które istnieją na rynku od niedawna lub dopiero stawiają swoje pierwsze kroki.
W konsekwencji w Berlinie zaprezentowano wiele bardzo interesujących produktów i usług – takich jak chociażby autonomiczne łóżeczko dla noworodków, aplikacje dla aktorów marzących o karierze w Hollywood czy też rozwiązanie e-learningowe dla chcących ulepszyć swoje życie seksualne.

W Winged IT uwielbiamy pracować ze startupami ponieważ wiele z nich realizuje unikalne projekty pod kątem technicznym i biznesowym.
Ponadto znaczenie dla nas ma atmosfera pracy i szybki proces podejmowania decyzji.

Z tego powodu na TechCrunch odbyliśmy dziesiątki rozmów z młodymi firmami, z którymi zamierzamy rozwinąć współpracę w nadchodzącym roku.
Aczkolwiek nie zapomnieliśmy również o zwiedzeniu zabytków stolicy Niemiec i docenieniu atmosfery przedświątecznego Berlina.
Bożonarodzeniowe jarmarki i glühwein są bez wątpienia dodatkowym atutem, który zachęca do powrotu na TechCrunch za rok!