Wracamy na Women in Tech Summit

Wracamy na Women in Tech Summit

Podobnie jak przed rokiem Winged IT bierze aktywny udział w jednym z najbardziej rozpoznawalnych spośród skoncentrowanych na kobietach w biznesie wydarzeń - Women in Tech Summit. W konferencji tradycyjnie biorą udział wysłanniczki firm i organizacji z całej Europy, które chcą wymienić się informacjami w zakresie najnowszych trendów biznesowych i technologii. Zawsze chętnie uczestniczymy w takich wydarzeniach ponieważ kobiety są siłą napędową naszej firmy i jej największym kapitałem.

Po raz pierwszy w historii kobiety mają realną możliwość decydować o swoich wyborach i w pełni realizować swój potencjał. W Winged IT bardzo cieszymy się z tego, że możemy wspierać nasze pracowniczki w rozwoju ich kariery.

Nasze wysłanniczki mają możliwość skorzystania z bogatego programu Women in Tech Summit: wielu warsztatów, inspirujących prezentacji i dyskusji z licznymi kobietami, które osiągają spektakularne sukcesy w biznesie. Na wydarzeniu mamy także możliwość spotkania starych przyjaciółek jak również nawiązać nowe kontakty przydatne do dalszego rozwoju Winged IT.