Winged IT: przygoda rozpoczęta!

Winged IT: przygoda rozpoczęta!

Miło nam poinformować, że firma Winged IT Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność. Wystartowaliśmy w podróż 07.07.2017, wierząc, że będzie to szczęśliwa data, którą będziemy świętować przez wiele kolejnych lat!

Winged IT to nowa spółka w Grupie Soflab, współtworzonej przez Soflab Technology, Soflab Services i inne spółki. Pomysł stworzenia firmy, która skoncentruje się na biznesie outsourcingowym i rekrutacyjnym IT, powstał już kilka lat temu. Dziś możemy go zrealizować, wykorzystując posiadaną wiedzę, energię i kontakty w branży IT; tworząc wyjątkową firmę zatrudniającą wyjątkowych ludzi. Wiemy, że Winged IT pozwoli nie tylko podtrzymać, ale nawet wzmocnić dobrą opinię o Grupie Soflab, zarówno wśród naszych klientów, jak i pracowników.

Jesteśmy gotowi, zmotywowani i rządni nowych sukcesów

Nasz zespół to pasjonaci i ludzie wierzący w to, że profesjonalizm i uczciwe traktowanie innych przynoszą najlepsze rezultaty. Dziękujemy wszystkim przyjaciołom, którzy wspierają nas w stawianiu pierwszych kroków – uczynimy wszystko, aby nasza praca przyniosła wymierne efekty i powody do dumy już wkrótce. Wierzymy, że to będzie wyjątkowa przygoda zarówno dla nas, jak i dla wielu innych osób, z którymi będziemy mieli zaszczyt i przyjemność pracować!