Winged IT prezentuje doITinPoland.com na Collision 2021 – komunikat prasowy

Winged IT prezentuje doITinPoland.com na Collision 2021 – komunikat prasowy

W tym roku Winged IT jest partnerem na Collision – jednej z największych konferencji technologicznych na świecie. Korzystamy z tej okazji, aby zakomunikować, że stworzyliśmy właśnie nową ofertę usług oraz stronę internetową pod marką doITinPoland!
doITinPoland.com przedstawia najważniejsze informacje o Polsce z punktu widzenia zagranicznych firm rozważających nowe lokalizacje dla swoich operacji IT – przede wszystkim w zakresie wytwarzania oprogramowania. To pierwszy tak kompleksowy projekt online dotyczący polskiej branży IT stworzony z myślą o firmach zagranicznych, które chcą zaangażować polskich specjalistów IT. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy z dumą prezentujemy go światu i wierzymy, że zostanie doceniony przez publiczność!
Na doITinPoland.com decydenci z całego świata znajdą m.in. informacje o dostępności i umiejętnościach polskich specjalistów IT, wynagrodzeniach, stanie polskiej gospodarki, stabilności kraju i jego infrastrukturze, a także o licznych zachętach inwestycyjnych i grantach rządowych. Strona internetowa przedstawia również success stories wielu firm zagranicznych, które już zdecydowały się zainwestować w Polsce, aby skorzystać z największej puli talentów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponadto na stronie www znalazły się opinie mediów i ekspertów o Polsce oraz najważniejsze wiadomości dotyczące polskiego sektora IT.
Jednocześnie Winged IT stworzył zestaw usług, które zapewniają zagranicznym inwestorom odpowiednie wsparcie – zarówno na etapie przed, jak i po podjęciu decyzji o wyborze Polski spośród innych krajów. Są to m.in. badania rynku, wsparcie prawne, rekrutacja pracowników IT i wiele innych. Usługi te są świadczone przez Winged IT lub przez renomowanych partnerów projektu doITinPoland.
Pełny komunikat prasowy, zawierający komentarze współwłaścicieli Winged IT i współtwórców doITinPoland Anny Stolarz i Wiktora Tarnawskiego, jest dostępny na stronie Collision (aby zobaczyć wszystkie komunikaty prasowe Collision wymagane jest podanie adresu e-mail).