Warsztaty z Digital Marketingu

Warsztaty z Digital Marketingu

Wszyscy w Winged IT lubimy zdobywać nową wiedzę i wykorzystywać ją w swojej pracy. Zwłaszcza dotyczy to niektórych naszych pracowników, ale nie o tym chcieliśmy napisać 🙂 Ostatnio mieliśmy okazję odbyć kolejne dwudniowe warsztaty – tym razem z obszaru Digital Marketingu.

Jesteśmy firmą, w której od zawsze największe znaczenie przywiązujemy do relacji ludzkich, a w nich do tradycyjnych form komunikacji – takich jak rozmowa. Z tego powodu, chociaż staraliśmy się śledzić trendy związane z komunikacją cyfrową, nie zawsze byliśmy dobrzy na tym polu. Wiemy jednak, że jest to obszar bardzo ważny, zwłaszcza współcześnie, i dlatego stwierdziliśmy, że warto uczyć się od najlepszych.

Warsztat poprowadził dla nas Marcin Małaszuk z GrowMy.Tech i zrobił to na tyle dobrze, że planujemy rozwój współpracy z Marcinem w najbliższych miesiącach, a może i latach. Dowiedzieliśmy się dużo nowego i wiemy jak wiele musimy zrobić aby zbliżyć się do najlepszych w Digital Marketingu. Dodatkową zaś przyjemnością dla nas było przeprowadzenie warsztatu w komfortowych warunkach w wyjątkowym miejscu – PGE Narodowym gdzie przez lata mieściło się warszawskie biuro Winged IT. Jeszcze raz dziękujemy Marcin za kawał dobrej roboty!