Udział w Wolves Summit

Udział w Wolves Summit

Październik dobiega końca lecz wcale nie kończą się okazje networkingowe. W ciągu ostatnich dwóch dni wzięliśmy udział w jednym z najbardziej innowacyjnych wydarzeń biznesowych w Europie – Wolves Summit.
W konferencji tym razem wzięło udział ponad 1500 uczestników, w tym startupy, inwestorzy i menedżerowie różnych firm technologicznych. Dzięki dobrym narzędziom matchmakingowym na Wolves Summit możliwe było ustawienie spotkań face to face z wieloma ciekawymi firmami. Uczestniczyliśmy również w wartościowych i inspirujących prezentacjach i warsztatach.

Jak zawsze staramy się w pełni wykorzystać potencjał networkingowy podobnych wydarzeń - tak jak w przypadku spotkania z CEO i CTO bardzo obiecującego startupu EdWorking Ivanem Arozameną i Davidem Gonzalezem. Liczymy zatem na nawiązanie współpracy z wieloma ciekawymi firmami spotkanymi podczas Wolves Summit.

Cieszymy się z udziału w kolejnym cennym wydarzeniu i jak zawsze będziemy dążyć do wykorzystania zdobytej wiedzy w naszej pracy. W przyszłości niezmiennie zamierzamy brać udział w konferencjach o podobnym potencjale oraz poszerzać grono naszych przyjaciół i partnerów biznesowych.