Świętujemy pierwszą rocznicę Winged IT

Świętujemy pierwszą rocznicę Winged IT

Mamy za sobą pierwszy rok istnienia naszej firmy!

Te 12 miesięcy to był wspaniały czas dla nas wszystkich. Mało spaliśmy, dużo biegaliśmy, dyskutowaliśmy, spotykaliśmy się i podróżowaliśmy. Ciężko pracowaliśmy ale też dobrze się przy tym bawiliśmy – wszystko po to, aby stworzyć firmę, w której wszyscy czują się dobrze oraz są traktowani fair i z należytym profesjonalizmem.
Jak w każdej nowej organizacji mieliśmy sporo wyzwań. Czasami było ciężko, nieraz trzeba było podjąć niełatwe decyzje. Jednak ten rok pokazał, że jako Zespół potrafimy osiągnąć wiele.

Wyniki mówią za siebie: podpisaliśmy kontrakty i zaczęliśmy świadczyć usługi w ponad 10 krajach (od USA po Japonię), zaś ponad 100 osób dzięki naszym działaniom znalazło nową pracę lub projekt. Co niemniej ważne, zasłużyliśmy także na szacunek i słowa uznania od większości osób, z którymi dane nam było współpracować.

Dziękujemy wszystkim, którzy mieli swój wkład w rozwój Winged IT przez ostatni rok! Wierzymy, że kolejne lata będą równie fascynujące i owocne, a większość ambitnych celów uda nam się osiągnąć. Ze swojej strony zrobimy wszystko, aby tak właśnie się stało!