Walczymy o talenty na rynku pracy razem z najlepszymi!

Walczymy o talenty na rynku pracy razem z najlepszymi!

Dziś przedstawiciele Winged IT brali udział w kolejnym ciekawym wydarzeniu ze świata HR. Tym razem było to zorganizowane przez Harvard Business Review Polska i Microsoft śniadanie biznesowe "Jak wygrać każdą bitwę o talent i rozwijać potencjał pracowników?" Hotel Marriott Warszawa zgromadził na tym spotkaniu kilkadziesiąt managerów HR z wielu renomowanych firm.

Mieliśmy przyjemność wysłuchać kilka bardzo ciekawych wystąpień poświęconych najnowszym trendom w zakresie pozyskiwania i utrzymania talentów w organizacjach jak również rozwojowi pracowników z korzyścią zarówno dla nich, jak i ich pracodawców.

Według najnowszych danych co dziesiąta osoba na rynku pracy kryje w sobie talent, natomiast największym wyzwaniem dla pracodawcy jest zarówno wykrycie, jak i rozwój potencjału takich osób.

Jak to robić najlepiej opowiadali szefowie jednostek HR takich firm jak Microsoft, Alior Bank, OBI, Skanska czy Polska Grupa Zbrojeniowa. Była również okazja aby porozmawiać z wieloma naszymi kolegami zajmującymi się rekrutacją i employer branding. Wymieniliśmy się m.in. wiedzą nt. narzędzi i trendów na rynku HR oraz rozmawialiśmy o wzroście znaczenia nowych technologii w tym obszarze. Zdecydowanie polecamy udział w kolejnych wydarzeniach zespołu konferencji "Harvard Business Review Polska".