Pomagamy kolejnej firmie z USA stworzyć zespół IT w Polsce

Pomagamy kolejnej firmie z USA stworzyć zespół IT w Polsce

Wakacje trwają w najlepsze, ale jak co roku w Winged IT latem nie mamy zbyt wiele czasu na odpoczynek. Rozpoczęliśmy właśnie projekt mający na celu stworzenie w Polsce zespołu IT dla kolejnej firmy z USA. Naszym klientem tym razem jest firma która oferuje usługi programistyczne i doradztwa w obszarze transformacji cyfrowej.

Mając siedzibę w USA oraz oddziały w kilku krajach UE, Izraelu i Rosji, w których pracuje prawie 1000 wysokiej klasy specjalistów IT, nasz klient zdecydował się na stworzenie nowego zespołu w Polsce po dłuższych konsultacjach z ekspertami Winged IT. Głównymi powodami wyboru naszego kraju stały się wysokie umiejętności polskich programistów, dostępność zasobów ludzkich oraz stabilność i bezpieczeństwo Polski jako kraju.

Duże znaczenie miał również fakt, że Winged IT wspiera inwestorów zagranicznych nie tylko w zakresie rekrutacji specjalistów IT, ale także w wielu innych obszarach – takich jak doradztwo prawne, pomoc przy wyborze najlepszej lokalizacji, kontakty z polską administracją odpowiedzialną za obsługę inwestorów i wiele innych.

W chwili obecnej intensywnie poszukujemy kandydatów chcących współtworzyć nowy zespół naszego klienta w Polsce. Mamy za sobą już pierwsze sukcesy na tym polu, ale nadal poszukujemy m.in. Developerów .Net, Java, React, Vue oraz specjalistów w zakresie Desktop Support. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami dostępnymi na naszej stronie www!

Image credit: Pexels