W Winged IT z klientami z Izraela współpracujemy od wielu lat. Tak się jednak złożyło, że dla izraelskich firm zawsze tworzymy zespoły techniczne w Polsce i z tego powodu do tej pory spotykaliśmy się w naszym kraju. Nigdy zatem nie mieliśmy okazji, aby wybrać się do Izraela – aż do teraz.

Cały zeszły tydzień spędziliśmy w Tel Awiwie, a dodatkowo znaleźliśmy czas na odwiedzenie Jerozolimy i Betlejem, a także Morza Martwego.

W stolicy Izraela przede wszystkim mieliśmy przyjemność spotkać się z naszymi klientami oraz partnerami. Dużo rozmawialiśmy o dotychczasowych sukcesach jak również o  planach i perspektywach na dalszy  rozwój współpracy. Ponadto, dzięki gościnności gospodarzy, udało nam się odwiedzić wiele ciekawych miejsc oraz skosztować lokalnej kuchni w najlepszych restauracjach polecanych przez „lokalesów”.

Jednocześnie wzięliśmy udział w 2 ciekawych wydarzeniach, którymi były targi CyberTech Global 2023 oraz DLD Tel Aviv Innovation Festival. W tym drugim przypadku mogliśmy wysłuchać wielu wartościowych przemówień i zagościć na kilku meet-upach i przyjęciach – w tym na tym zorganizowanym przez burmistrza Tel Awiwu.

Był to więc bardzo zabiegany, ale pełny pozytywnych wrażeń tydzień.  Na wypadek gdyby ktoś chciał rzucić okiem, na naszych mediach społecznościowych zamieszczamy kilka zdjęć z tego wyjazdu. Teraz, po powrocie do zaśnieżonej Warszawy, już trochę tęsknimy za ciepłem Izraela, lecz pocieszamy się myślą, że do tego kraju z całą pewnością będziemy chcieli wrócić!