Oddział w Warszawie założony

Oddział w Warszawie założony

Działamy już w dwóch lokalizacjach: obok siedziby w Katowicach, od sierpnia 2017 r. pracujemy także w naszym biurze w Warszawie.

Decyzja o założeniu oddziału Winged IT w Warszawie wynika z faktu, że w stolicy już realizujemy i zamierzamy realizować znaczną część naszych projektów. Mieści się tu wiele firm, z którymi mieliśmy przyjemność pracować w poprzednich latach, zawsze z obopólną korzyścią. Właśnie w stolicy podpisaliśmy większość naszych nowych kontraktów w pierwszym miesiącu istnienia Winged IT. Warszawa kształci i przyciąga także wielu najlepszych specjalistów IT, stąd nie mogło nas zabraknąć w tym mieście.

Zapraszamy do naszego nowego biura!

Chcieliśmy, aby nasz warszawski zespół pracował w miejscu wyjątkowym i jednocześnie dobrze skomunikowanym. Dlatego wybraliśmy możliwość utworzenia biura na PGE Narodowym – obiekcie, który wywołuje pozytywne emocje u wszystkich Polaków. Już po pierwszych dniach pracy w nowym biurze wiedzieliśmy, że wybraliśmy słusznie – nowoczesna infrastruktura, niepowtarzalny klimat i dobry dojazd to jest to, czego potrzebowaliśmy, aby mieć komfort pracy.

Zapraszamy na rozmowy o współpracy w ciągu dnia, zaś po godzinach do wspólnego oglądania zawodów i imprez lub okrążania PGE Narodowego na rolkach, rowerach i longboardach!