Obchody Święta Narodowego Luksemburga

Obchody Święta Narodowego Luksemburga

Wczoraj mieliśmy dużą przyjemność uczestniczyć w dwóch wydarzeniach zorganizowanych z okazji Święta Narodowego Luksemburga2019 przez Ambasadę Wielkiego Księstwa Luksemburga w Warszawie.

Winged IT pracuje już z klientami z Luksemburga i dla nas była to wspaniała okazja spotkać się z nowymi przyjaciółmi i dowiedzieć się więcej o relacjach gospodarczych między naszymi krajami.

Najpierw uczestniczyliśmy w prezentacji “Business meets Diplomacy” wygłoszonej przez gościa honorowego – Panią Nancy Thomas, Dyrektor w IMS Luxembourg, wiodącej sieci firm z Luksemburga zaangażowanych w obszarze korporacyjnej odpowiedzialności społecznej.
Z kolei wieczorem bawiliśmy się na przyjęciu zorganizowanym w sali balowej Hotelu Regent, na którym swoje utwory zaprezentował śpiewak I autor tekstów Josh Island.
To był wspaniały dzień i chcemy podziękować Ambasadorowi Wielkiego Księstwa Luksemburga w Warszawie, Zespołowi Ambasady i naszym partnerom z Luxembourg-Poland Chamber of Commerce za możliwość udziału w obu wydarzeniach!