Misja do Stuttgartu i Luksemburga

Misja do Stuttgartu i Luksemburga

W ostatnim tygodniu września nie mogliśmy narzekać na brak zajęć. M.in. nasi wspólnicy odbyli podróż najpierw do Stuttgartu gdzie wzięli udział w INTERGEO 2019 a następnie do Luksemburga aby uczestniczyć w BRINGING INNOVATION TO THE HEALTHTECH MARKET Convention.

W tym roku Winged IT rozpoczęło już współpracę z dwoma europejskimi klientami pracującymi w branży Aerospace. Dlatego targi INTERGEO 2019 były dla nas wspaniała okazją do podzielenia się doświadczeniami i przedyskutowania możliwości współpracy z tymi innowatorami, którzy rozwijają swój biznes w obrębie i poza ziemską atmosferą.
Jednocześnie w Winged IT zawsze staramy się rozwijać współprace z klientami z segmentów rynku, w których dotychczas nie byliśmy obecni. Z tego powodu wydarzenie w Luksemburgu było dla nas nie mniej ważne, a spotkania z firmami z nowej dla nas branży Healthtech pozwalają wierzyć na owocną współpracę w przyszłości.

Łącznie mieliśmy ponad 50 spotkań z potencjalnymi klientami z ponad 10 krajów i wiele ciekawych dyskusji w ramach tzw. matchingów B2B. Spodziewamy się zatem już wkrótce podpisania nowych umów, które pozwolą wielu specjalistom IT znaleźć nowe projekty lub pracę w innowacyjnych międzynarodowych firmach.