Mamy za sobą udany Q1 2021!

Mamy za sobą udany Q1 2021!

Mamy wrażenie, że po kryzysowym roku 2020 wszyscy w branży IT stwierdzili, że rok 2021 musi być znacznie lepszy. W Winged IT mamy podobne nastawienie i już w pierwszym kwartale działo się u nas bardzo dużo i przede wszystkim pozytywnie!
Przez 3 pierwsze miesiące roku podpisaliśmy kilka ciekawych umów o współpracy – m.in. z klientami z USA, Japonii, Niemiec oraz UK. Rozpoczęliśmy także wiele nowych ciekawych projektów z dotychczasowymi klientami. Co bardzo nas ucieszyło, wielu z nich powróciło do nas po kilkumiesięcznej, a niektórzy nawet po kilkuletniej przerwie – było tak w przypadku firm z Finlandii, Izraela i Niemiec, które pracują w branży kosmicznej, IT oraz doradczej. Byliśmy także mocno skupieni na realizacji kluczowych dla nas projektów rozpoczętych już wcześniej – największe sukcesy na tym polu udało się odnieść w projekcie dla globalnej firmy farmaceutycznej realizowanym na 3 kontynentach. W konsekwencji w Q1 2021 powiększyliśmy Zespół Winged IT o kolejne 15 osób, a wielu innym specjalistom IT pomogliśmy znaleźć zatrudnienie u naszych klientów, na rzecz których pracujemy jako headhunterzy IT.
Tak jak informowaliśmy już wcześniej, dużo pracy poświeciliśmy na realizację grantu Polskie Mosty Technologiczne i dostaliśmy kolejny (Go to Brand). Ponadto wzięliśmy udział w kilku ciekawych wydarzeniach branżowych – były to m.in. Warsaw-Chicago Innovation Bridge, NEXUS:ISRAEL Dealmakers Summit oraz The 3rd Polish-British Business, Trade and Investment Forum (gdzie byliśmy wystawcą).
Innymi słowy działo się i bardzo dużo, ale nie daliśmy się pochłonąć tylko sprawom biznesowym. Na innych polach również staraliśmy się znaleźć czas na fajne aktywności – poczynając od jogi i jazdy konnej i kończąc na znalezieniu się w 1,3% najlepszych szybkich szachistów świata w aplikacji chess.com ? Z optymizmem patrzymy zatem na kolejne miesiące i wierzymy, że przed nami bardzo udany rok!
Image credit: Pexels