Mamy dobrą prasę!

Sukcesy Winged IT i Soflab Technology zostały docenione przez Puls Biznesu. Dzisiejsze wydanie dziennika zawiera artykuł na temat obu spółek informujący o kolejnej prestiżowej nagrodzie dla Soflab oraz o rozwoju Winged IT w Polsce i na rynkach zagranicznych.

W październiku 2017 roku londyński “TEST Magazine” ogłosił listę 20 liderów na globalnym rynku testowania i zapewniania jakości oprogramowania. Soflab Technology poprzednio znalazł się w tym gronie w roku 2015 jako pierwsze polska firma. W tym roku Soflab ponownie jest na liście “TEST Magazine” dzięki stabilnemu rozwojowi zarówno w Polsce, jak i na rynku światowym.

Puls Biznesu informuje także o pierwszych osiągnięciach Winged IT

Dziennikarze zwracają uwagę, że krótko po powstaniu spółki Winged IT działa już w 4 polskich miastach oraz 5 krajach europejskich oraz że w pierwszych miesiącach spółka pomogła już ponad 50 osobom rozpocząć projekty lub znaleźć zatrudnienie w renomowanych firmach. Gazeta odnotowuje również, że Winged IT koncentruje się między innymi na sprowadzaniu do Polski programistów z Europy Wschodniej. „W sytuacji niedoboru specjalistów IT w Polsce i UE jest to rozwiązanie korzystne dla wszystkich” - cytuje prezesa Winged IT Wiktora Tarnawskiego Puls Biznesu.