Kolejna wizyta na wydarzeniu Aerospace w Niemczech

Kolejna wizyta na wydarzeniu Aerospace w Niemczech

Po wrześniowym wyjeździe na Intergeo do Stuttgartu, w tym tygodniu nasi wysłannicy ponownie brali udział w wydarzeniu ważnym dla branży Aerospace, w której Winged IT współpracuje już z kilkoma klientami europejskimi.

Tym razem wybraliśmy się na Space Tech do Bremy, which is one of the leading centers for space travel in Europe. This city has a rich history of aircraft design/construction and is the center of competence for space transportation, manned space flight and space robotics.

Podczas Space Tech tradycyjnie braliśmy udział w spotkaniach B2B, których odbyliśmy kilkadziesiąt, ale także uczestniczyliśmy w konferencji. Loty z Australii do Europy w 90 minut, hodowla roślin w kosmosie, przechwytywanie rakiet w powietrzu czy powrót na Księżyc w ciągu pięciu lat – to tylko niektóre spośród setek ciekawych tematów, które były nagłaśniane w trakcie prezentacji i paneli.
Ogromną przyjemnością dla nas były również spotkania – także te wieczorne – z naszymi obecnymi oraz przyszłymi klientami, partnerami i po prostu fajnymi osobami działającymi w branży Aerospace.
Kolejne Space Tech już za rok i bez wątpienia będziemy chcieli wówczas wrócić do Bremy!