Jesteśmy sponsorem Women in Tech Texas w Houston!

Jesteśmy sponsorem Women in Tech Texas w Houston!

Z przyjemnością informujemy, że cały ten tydzień nasi wysłannicy spędzą w Teksasie gdzie będą rozmawiać o nowych projektach Winged IT dla klientów amerykańskich. Zaś w dniach 19-20 maja Winged IT będzie dumnym sponsorem konferencji Women in Tech Texas.

Cieszymy się, że mamy okazję być partnerem tego właśnie wydarzenia. W naszej firmie kobiety stanowią prawie 40% wszystkich pracowników, co dla branży IT jest bardzo dobrym wynikiem. Kobiety w Winged IT odpowiadają za najważniejsze obszary i projekty. Co bardzo ważne wykazują się one nie tylko doskonałymi wynikami, lecz stanowią wzór tego jak za pomocą życzliwości, empatii i wzajemnego wspierania się można budować doskonałą atmosferę w firmie. Liczymy zatem, że w przyszłości udział kobiet w Winged IT przekroczy 50%!

Podczas Women in Tech Texas na naszym stoisku sponsorskim będziemy promować tworzenie zespołów developerskich w Polsce, która należy do ścisłej czołówki na świecie pod względem umiejętności programistycznych. Wszystkich, którzy w tym tygodniu będą w Houston serdecznie zapraszamy do kontaktu z Anią i Wiktorem, którzy chętnie spotkają się podczas pobytu w Teksasie!