(Inna) wizyta w Polsce naszego partnera z Izraela

(Inna) wizyta w Polsce naszego partnera z Izraela

Nasz zespół sprzedaży (i nie tylko) często „pracuje w terenie”. Dużo jeździmy do innych krajów, nieraz są to wymagające dalekie wyprawy. Kiedy natomiast widzimy się z klientami i partnerami w Polsce, spotkania zazwyczaj odbywają się w biurze lub w dobrej restauracji.

Kiedy w zeszłym tygodniu do Warszawy zawitał nasz przyjaciel i strategiczny partner z Izraela, który kilkukrotnie był w Polsce, ale odwiedzał tylko miasta, stwierdziliśmy wspólnie, że warto zrobić coś wyjątkowego. Eliran Sharon z firmy 1XHUB chciał bowiem zobaczyć nasz kraj także w innym pięknym wydaniu – tym swojskim i regionalnym. Dlatego zdecydowaliśmy się na krótki wypad do polskiego lasu na prowincji gdzie znajduje się działka jednego z naszych pracowników.

Po drodze zamiast restauracji raczyliśmy się street foodem, a w samym lesie był czas zarówno na aktywny odpoczynek, jak i na chwilę relaksu. I choć wyjazd był krótki (a wieczorem i tak udaliśmy się do polskiej restauracji w stolicy ????), to nam i naszemu gościowi pozostaną piękne wspomnienia i wiedza jak piękna jest Polska nie tylko w najczęściej znanym naszym gościom wydaniu miejskim. Eliran, było nam bardzo miło Cię gościć! Dziękujemy za wspólny czas i za nasz bardzo udany biznes, który będziemy wspólnie rozwijać w kolejnych latach!