Going international

Po kilku miesiącach działania firmy możemy pochwalić się sukcesami nie tylko w Polsce, ale także w kilku innych krajach. Mamy za sobą podpisanie kontraktów i rozpoczęcie projektów w takich krajach jak Dania, Finlandia, Niemcy, Norwegia, Szwecja i USA.

Ambicją Winged IT od początku było prowadzenie działalności na skalę międzynarodową. Po pierwsze mamy w Polsce oraz za naszą wschodnią granicą jednych z najlepszych specjalistów IT na świecie. Od lat ich usługi cieszą się dużym zainteresowaniem klientów i pracodawców zarówno w Europie, jak i innych regionach. Po drugie udział w międzynarodowych projektach jest atrakcyjny dla samych kandydatów – pracując za granicą można jednocześnie zdobyć doświadczanie i nowe kompetencje oraz zwiedzić ciekawe miejsca. Last but not least naszemu zespołowi zawsze dobrze się pracowało z Klientami zagranicznymi i chcemy wykorzystywać nasze umiejętności i kontakty.

Pracujemy nad zdobyciem kolejnych kontraktów w nowych krajach.

Nie zamierzamy się zatrzymywać i już dziś prowadzimy intensywne rozmowy z kolejnymi klientami zagranicznymi – zarówno w krajach europejskich, jak i w kilku znacznie bardziej oddalonych od Polski. Wiemy, że rozwój współpracy międzynarodowej będzie przynosił korzyści zarówno naszym klientom jak i kandydatom, dlatego z podwójną energią będziemy pracować nad ekspansją na rynkach zagranicznych.