Głośno o nas – tym razem w Ameryce Północnej!

Głośno o nas – tym razem w Ameryce Północnej!

Jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalni za oceanem! Najpierw w maju na stronie www Ryan Strategic Advisory z Montrealu ukazał się artykuł o wymownym tytule Human Capital at the Heart of Poland’s IT Value Proposition. Jego autor Peter Ryan zwraca uwagę na korzyści i dodatkowe możliwości, które zyskują zagraniczne firmy współpracując z Polską w obszarze IT.

Oddzielna uwaga w publikacji jest zwrócona na Winged IT. Jesteśmy wskazani jako przykład sukcesu polskiej firmy na rynku globalnym. Odnotowana jest również nasza kompleksowa oferta usług, która pozwala klientom międzynarodowym w zależności od ich preferencji zatrudniać polskich specjalistów IT, korzystać z outsourcingu lub założyć własny oddział IT w Polsce. Jak piszę autor artykułu „this progressive approach to IT service management reflects the desire of today’s enterprises to work with providers that are adaptable to changing needs”.

Natomiast dziś Lynda Arsenault z FDI Business Diplomacy na swoim profilu Linkedin przybliża sylwetki naszych współwłaścicieli Anny Stolarz i Wiktor Tarnawskiego. Anna i Wiktor od lat godnie reprezentują nas na arenie międzynarodowej i głównie dzięki ich kontaktom dziś pracujemy z klientami z kilkunastu krajów z 4 kontynentów. Natomiast za osiągnięciami Winged IT od zawsze stał cały nasz fantastyczny zespół, w którym każdy ma swój ważny wkład w rozwój firmy. Tego chcemy się trzymać i razem stać nas na wiele kolejnych sukcesów na całym świecie!