Entrepreneur Middle East opublikował wywiad z naszą współwłaścicielką Anną Stolarz!

Entrepreneur Middle East opublikował wywiad z naszą współwłaścicielką Anną Stolarz!

Z radością informujemy, że nasza koleżanka Anna Stolarz została wyróżniona na łamach magazynu Entrepreneur Middle East!

Anna jest jedną z Women To Watch na wydarzeniu GITEX Global 2021. Będzie reprezentować Winged IT na globalnym wydarzeniu GITEX, które odbędzie się w dniach 17-21 października 2021 r. w Dubai World Trade Centre. Anna i nasi przedstawiciele będą tam z misją wsparcia dla firm technologicznych na całym świecie w znalezieniu wysoko wykwalifikowanych specjalistów IT.

Anna jest współwłaścicielem w Winged IT i redaktorem naczelnym doITinPoland.com. Udzieliła wywiadu magazynowi Entrepreneur Middle East i opowiedziała o swoim doświadczeniu bycia założycielką start-upu w branży technologicznej. Cały wywiad jest dostępny tu: //www.entrepreneur.com/article/389003

Entrepreneur Middle East informuje m.in. o tym, co wszyscy znamy i uwielbiamy w Winged IT: jej największym atutem jest chęć pomocy kandydatom, klientom i współpracownikom. „W Polsce obserwujemy dziś znaczny wzrost inwestycji firm zagranicznych, zakładających oddziały w naszym kraju czy tworzenie zdalnych zespołów IT. Wielu pracodawców na całym świecie przechodzi na zdalny lub hybrydowy model pracy, a ja chcę porozmawiać z kolegami z całego świata, jak ten trend przekształca nasze firmy i jakie stwarza możliwości współpracy międzynarodowej”. – mówi Anna o zbliżającym się wydarzeniu Gitex w Dubaju.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że GITEX Future Stars pomaga wspierać wzmocnienie pozycji kobiet w budowaniu przyszłości technologii. Mamy nadzieję, że kariery technologiczne kobiet będą się rozwijać tak jak w przypadku naszej koleżanki Anny!