Uczestniczymy w ISE 2018 w Londynie

Uczestniczymy w ISE 2018 w Londynie

W dniach 28-29 listopada wysłannicy Winged IT pracują na targach International Security Expo (ISE) 2018 w Londynie, uczestniczymy także w The Cyber Intelligence B2B Matchmaking Event organizowanym przez Enterprise Europe Network.

Londyn jest piękny nawet w listopadzie :), ale przede wszystkim, jak zawsze, dzieje się tu bardzo dużo w sferze biznesu.
Jesteśmy tu aby rozmawiać z potencjalnymi klientami i partnerami z całego świata na temat współpracy w takich obszarach jak Cybersecurity, AI oraz Data Science.
Chociaż nikt nie wie jeszcze jak Brexit się potoczy, wszystko wskazuje na to, że obywatele EU, w najbliższych latach, nadal będą mogli pracować w Wielkiej Brytanii bez dodatkowych pozwoleń, a ci, którzy rozpoczną tu pracę do 2020 r., będą mogli nadal to czynić bez dodatkowych utrudnień w kolejnych latach.

Na rynku brytyjskim nadal widzimy duże zainteresowanie dobrymi specjalistami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

Rozmawiamy z klientami o rożnych modelach współpracy: rekrutacjach stałych i outsourcingu personalnym, realizacji prac w Wielkiej Brytanii oraz zdalnie z Polski.
Za nami wiele owocnych spotkań, a kilka interesujących dyskusji dopiero przed nami; efekty w postaci ciekawych projektów rekrutacyjnych powinny pojawić się już wkrótce!