Kontynuujemy rozwój biznesu z klientami zagranicznymi

Kontynuujemy rozwój biznesu z klientami zagranicznymi

To był zapracowany koniec tygodnia dla zespołu Winged IT.
Zakończyliśmy właśnie udział w Kariera IT w Warszawie, a wcześniej mieliśmy również okazję zaprezentować nasze usługi wielu japońskim firmom, które już działają w UE lub planują tu swoją ekspansję.

Ponadto wysłannicy Winged IT wzięli udział w 5th International B2B Software Days w Austrii, które zostały zorganizowane w pięknym wiedeńskim ratuszu.

To były ponad 2 dni ekscytujących prezentacji, warsztatów i przede wszystkim spotkań z nowymi potencjalnymi klientami i partnerami z Austrii oraz DACHL.
Znaleźliśmy także czas na wieczorne przyjęcie, oglądanie zabytków oraz niesamowite przeżycia muzyczne w Operze Wiedeńskiej.

To co wiemy po tym wyjeździe to między innymi to, że w Austrii istnieje olbrzymie zapotrzebowanie na developerów i innych specjalistów IT oraz że większość lokalnych firm ICT chętnie zaprosi nowych pracowników z Polski.

W konsekwencji jako Winged IT uzgodniliśmy już plany współpracy z kilkoma klientami i wkrótce zamierzamy przedstawić polskim kandydatom pierwsze oferty pracy/projektów od klientów z Austrii oraz DACHL.